Гімн Росії освистали на Чемпіонаті світу з хокею

33,6 т.
чемпіонат світу з хокею

Чеські хокейні вболівальники висловили своє ставлення до Росії під час чвертьфінального матчу юнацького чемпіонату світу. Турнір цими днями проходить у чеських містах Злін та Пршеров.

Одразу після фінальної сирени поєдинку Росія - Чехія хокеїстки вишикувалися для традиційного виконання гімнів. Як тільки над ареною зазвучала національна мелодія Російської Федерації, чеські вболівальники почали невдоволено свистіти.

Зазначимо, що сама зустріч завершилася перемогою росіянок із рахунком 2:0. Гра ознаменувалася масовою бійкою хокеїстів до, яку спровокувала одна з росіянок.

Читайте: Знаменитий російський хокеїст Овечкін поніс важку втрату

Як повідомляв "Обозреватель", Міжнародна хокейна федерація (IIHF) відмовилася від хвилини мовчання в пам'ять про загиблих в авіакатастрофі літака Ту-154 російського Міноборони під час молодіжного чемпіонату світу в Канаді.