Android смартфону Взяти участь

/Новини футболу

"Зоря" і "Маріуполь" невдало стартували у 3-му раунді Ліги Європи

10.8тЧитати матеріал російською

Луганська "Зоря" врятувалася від поразки у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Матч на "Славутич-Арені" проти "Браги" завершився з рахунком 1:1.

Гра йшла у рівній боротьбі без великої кількості гострих моментів. Ключові події відбулися в кінцівці другого тайму.

На 68-й хвилині Орта забули на 11-метровій позначці і португалець розстріляв Луїса Філіпе. Через 3 хвилини Караваєв зрівняв рахунок.

Пішла подача у штрафну на Кочергіна, він програв верховий м'яч Секейра, а той асистував Сашку, який з лету поклав м'яч у дальню дев'ятку.

Якщо підопічні Вернидуба виграють через тиждень на "Брага Мунісіпал", то у плей-офф раунді на них чекатиме переможець пари РБ "Лейпциг" - "У Крайова" (перша гра - 3:1).

"Зоря" Україна - "Брага" Португалія 1:1

Голи: 0:1 - 69 Орта, 1:1 - 72 Караваєв.
Зоря - Луїс Філіпе, Вернидуб, Тимчик, Сваток, Михайличенко, Ледньов (Кочергін, 71), Харатін, Караваєв, Хомченовський, Сілас (Гордієнко, 66), Рафаел Ратао (Кабаєв, 74).
Брага - Матеус, Марсело Гойяно, Раул Сілва, Бруно Віана, Секейра, Франсержіо, Жоау Новайш (Рікардо, 89), Орта, Клаудемір, Едуарду (Дієго Соуза, 78), Ешгайю.
Попередження: Едуарду (25), Ледньов (27), Жоау Новайш (43), Харатін (80).

Інший український клуб, "Маріуполь", зазнав великої поразки від французького "Бордо", практично позбавивши себе шансів на плей-офф. Зустріч в Одесі, на стадіоні "Чорноморець" завершилася з рахунком 1:3.

Господарі відкрили рахунок першими. Вже на 7-й хвилині шедевральний удар з лету Мишньова не залишив шансів голкіперу. Утримати переможний рахунок українці не змогли. Безглузда помилка воротаря Худжамова і привіз захисника Демірі дозволили гостям забити три голи і святкувати перемогу.

Маріуполь Україна - Бордо Франція 1:3 (1:2, 0:1)

Голи: 1:0 - 7 Мишньов, 1:1 - 33 Лаборд, 1:2 - 37 Лаборд, 1:3 - 49 Тчуамені.
Маріуполь - Худжамов, Дава (Вакула, 66), Яворський, Биков, Тищенко (Горбунов, 82), Чурко (Борячук, 46), Полегенько, Пихаленок, Мишньов, Демір, Фомін.
Бордо - Костіль, Кунде, Пундже, Гаїч (Левчук, 78), Пабло, Санкаре (Вада, 87), Плашил, Юссуф (Лерагер, 78), Тчуамені, Камано, Лаборд.
Попередження: Чурко (41), Демір (81).

Нагадаємо, що двома днями раніше київське "Динамо" у матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зіграло внічию 1:1 зі "Славією".

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".