Ярмоленко провів суперматч у Кубку англійської ліги. Відео

• 30-річний Ярмоленко за "Вест Хем Юнайтед" із 2018 року провів 32 матчі, в яких забив 7 голів

• Виступаючи за збірну України, Андрій взяв участь у 86 іграх, забивши 37 м'ячів

• Ярмоленко став справжнім джокером своєї команди в сезоні 2019/20, очоливши незвичайний рейтинг

Андрій Ярмоленко

Український футболіст "Вест Хема" Андрій Ярмоленко став автором двох гольових передач і забив два м'ячі в поєдинку 1/16 фіналу Кубка ліги проти "Халла" (5:1).

На 18-й хвилині півзахисник збірної України практично поодинці створив перший гол, видавши суперпас Снодграссу, який відкрив рахунок у матчі. На 45-й хвилині Андрій, взявши участь у гольовій атаці, асистував Аллеру.

На 56-й хвилині забитим м'ячем відзначився сам Андрій, чітко реалізувавши свій удар з одинадцятиметрової позначки.

"Молотобiйці" продовжили атакувати і змогли забити ще двічі. Наш співвітчизник оформив дубль на 90+2-й хвилині.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 вересня Ярмоленко відзначився асистом у матчі Кубка англійської ліги проти "Чарльтона" (3:0).

Українець віддав результативну передачу на Себастьяна Аллі в моменті з першим голом у поєдинку. Наш співвітчизник відірвався від захисників і викотив м'яч на порожні ворота свого партнера по команді.