планшету на Android Взяти участь

/Новини футболу

Український футболіст забив бомбезний гол зі штрафного

21.2тЧитати матеріал російською

Український півзахисник "Сент-Труйден" Роман Безус відзначився неймовірним голом у матчі 6-го туру плей-офф чемпіонату Бельгії проти "Остенде". Футболістові збірної України вдався бомбезно удар зі штрафного.

На 61-й хвилині 27-річний уродженець Кременчука настільки філігранно виконав обвідний удар, що воротар був безсилий врятувати свою команду.

Відзначимо, що на другій доданій хвилині другого тайму Безус забив ще один м'яч, встановивши остаточний рахунок 4:1

"Можливо, зараз я в кращій формі, ніж коли-небудь. Довіра тренера надає мені впевненості. Я хочу залишитися на цьому рівні", - заявив Безус після матчу в інтерв'ю Voetbalkrant.

Нагадаємо, що в 7-му турі регулярного чемпіонату Безус забив ще один фантастичний гол зі штрафного.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Бельгії" на сайті "OBOZREVATEL".