Український футболіст забив бомбезний гол зі штрафного

39,7 т.

Український півзахисник "Сент-Труйден" Роман Безус відзначився неймовірним голом у матчі 6-го туру плей-офф чемпіонату Бельгії проти "Остенде". Футболістові збірної України вдався бомбезно удар зі штрафного.

На 61-й хвилині 27-річний уродженець Кременчука настільки філігранно виконав обвідний удар, що воротар був безсилий врятувати свою команду.

Читайте: Футболіст збірної України забив фантастичний гол "сухим листом": опубліковано відео

Відзначимо, що на другій доданій хвилині другого тайму Безус забив ще один м'яч, встановивши остаточний рахунок 4:1

"Можливо, зараз я в кращій формі, ніж коли-небудь. Довіра тренера надає мені впевненості. Я хочу залишитися на цьому рівні", - заявив Безус після матчу в інтерв'ю Voetbalkrant.

Нагадаємо, що в 7-му турі регулярного чемпіонату Безус забив ще один фантастичний гол зі штрафного.