"Шахтар" врятувався від поразки на старті Ліги чемпіонів

24,5 т.
'Шахтар' врятувався від поразки на старті Ліги чемпіонів

Донецький "Шахтар" у першому турі групового етапу Ліги зіграв внічию з німецьким "Хоффенхаймом". Зустріч відбулася в Харкові на стадіоні "Металіст" і завершилася з рахунком 2:2.

Початок матчу шокував українських уболівальників. Вже на 6-й хвилині Марлос втратив м'яча, Біттенкурт отримав його біля штрафної, вивів на ворота Грілліча, який легко переграв П'ятова.

"Гірники" ніяк не могли налагодити атаку, кожну третю передачу віддаючи назад. Територіальна перевага була явно на боці українських футболістів, але моментів більше створювали німці.

Читайте: Ганьба Москви і фантастика в Ліверпулі: результати Ліги чемпіонів

На 27-й хвилині Ісмаїлі вирішив взяти гру на себе. 28-річний бразилець пройшов по флангу, прибрав на замаху захисника і зовнішньою стороною стопи встромив м'яча у дальній кут.

Після цього пішов відкритий футбол без захисту. Обидві команди накочували гострі контратаки одна за одною, перевіряючи нерви уболівальників небезпечними ударами. Німецькі гравці в ці моменти виглядали набагато краще, просто розриваючи оборону чемпіона України. Було помітно, що Бутко явно не справляється зі своїм флангом.

Кілька разів П'ятов виручив команду, але на 39-й хвилині саме його ляп призвів до голу. Голкіпер збірної України помилився на виході під час подачі кутового і Нордтвейт головою спокійно забив у порожні ворота.

Друга половина гри розпочалася з атак гостей. Крамаріч дальнім ударом перевірив П'ятова, а на добиванні невдало зіграв Жоелінтон.

Господарі намагалися підібрати ключі до воріт Бауманна, але всі удари виходили вимучені, не підготовлені і не такі, які повинні бути за задумом. Дебютант Ліги чемпіонів виглядав краще донецького клубу. Гра німців зі схемою з трьома центральними захисниками в обороні не дозволяла нічого зробити нашим нападаючим.

Своєю активністю виділявся лише Ісмаїлі, будучи на голову швидшим за опонентів із Німеччини. За 15 хвилин до кінця гра перетекла в спокійне русло, коли шахтар "пішки" намагався вимучити гол позиційними атаками.

На 76-й хвилині Алана Патріка, який зіграв дуже слабо, замінив Майкон і чи не першим дотиком зрівняв рахунок. 20-річний новачок "Шахтаря" виконав ідеальний удар із лінії штрафної.

У час, що залишився, глядачі голів не побачили.

Шахтар - Хоффенхайм

Свій наступний поєдинок підопічні Пауло Фонсеки в Лізі чемпіонів зіграють 2 жовтня. У другому турі "Шахтар" відправиться в Ліон.

Нагадаємо, що в четвер, 20 вересня, в Лізі Європи стартує і київське "Динамо". Свій матч підопічні Олександра Хацкевича проведуть проти "Астани".