Курйоз року: матч чемпіонату Румунії з футболу перервали через дворову причину

13,0 т.
Бистриця Винеторул

Кумедний інцидент стався у матчі чемпіонату Румунії з футболу між командами "Бистриця" та "Винеторул", які виступають у п'ятому за силою дивізіоні країни. Поєдинок був перерваний через дворову причину - не було ігрового м'яча.

Справжній фейл, який сміливо може претендувати на звання курйозу року, стався на 58-й хвилині зустрічі. Як повідомляє Sport.ro, під час матчу футболісти обох клубів занадто часто били повз ворота і м'ячі летіли в річку за стадіоном.

У підсумку через майже годину, коли "Винеторул" вів у рахунку 2:0, командам не виявилося чим грати.

Читайте: Курйоз дня: німецький футболіст не дограв матч Ліги чемпіонів через занадто гучні трибуни - відеофакт

Очікується, що "Бистриці", що не зуміла надати інші м'ячі, буде зараховано технічну поразку (0:3).

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що матч чемпіонату Франції з футболу розпочався з небувалого курйозу.