"Дніпро" програв найважливіший матч Ліги Європи | Обозреватель 05 листопада
Ви приймаєте участь
Xiaomi Redmi 5 PlusВзяти участь

"Дніпро" програв найважливіший матч Ліги Європи

6.8тЧитати новину російською

Дніпропетровський "Дніпро" не зміг здобути очки в найважливішому для себе матчі 4-го туру Ліги Європи. Українська команда у Франції поступилася "Сент-Етьєну" - 0:3.

Мирон Маркевич відчував перед грою серйозні кадрові труднощі. На півроку вибув основний опорний півзахисник Валерій Федорчук. Також зламався Дмитро Чигринський, якого тренер "Дніпра" планував використовувати на проблемній позиції. У підсумку, в центрі поля поруч з Едмаром вийшов Чеберячко.

Перший тайм пройшов за невеликої переваги господарів поля. Свій перший момент французи не використовали на 11-й хвилині: Монне-Паке стріляв із забійної позиції, але "Дніпро" виручив Денис Бойко. У відповідь гості організували випад по правому флангу, а Селезньов не зміг замкнути навіс Томечака.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧ СЕНТ-ЕТЬЄН - ДНІПРО

"Сент-Етьєн" втілив свою перевагу в гол того ж Монне-Паке, який точно пробив у дальній кут воріт українців. Буквально відразу ж Селезньов, здавалося, зрівняв рахунок, але фінський арбітр зафіксував фол з боку нападника "Дніпра".

Друга половина зустрічі почалася катастрофічно для команди Маркевича. Центральні захисники прогавили форварда "Сент-Етьєна" Берича, який після прострілу справа вбив другий м'яч у наші ворота. А на 65-й хвилині у звітному матчі все стало остаточно ясно - Амума відправив "Дніпро" в нокаут третім голом.

Відомі своєю тактичної підкованістю французи в такій ситуації просто не могли втратити перемогу. "Зелено-білі" спокійно "засушили" гру і довели її до заслуженої перемоги.

Таким чином, "Дніпро", маючи в активі чотири пункти після чотирьох зіграних матчів, істотно знизив свої шанси на вихід в плей-офф.

Група G

Сент-Етьєн - ДНІПРО Дніпропетровськ - 3:0 Голи: Монне Паке, 38, Берич, 51, Амума, 65

"Сент-Етьєн": Рюффье - Ассу-Екотто, Погба, Перрен, Клер, Пайо (Клеман 70 '), Ейссерік (Корньє 80'), Лемуаном, Монне-Паке (Амума 61 '), Берич, Ру

"Дніпро": Бойко - Матос, Папа, Дуглас, Федецький, Чеберячко (Безус 46 '), Едмар де, Матеус, Ротань, Томечак (Лучкевич 63'), Селезньов (Бруну 78 ')

Попередження: Перрен 24 ", Пайо 51" - Селезньов 17 ", Матос 19", Едмар де 37 ", Ротань 84 '

Читайте всі новини по темі "Ліга Європи" на сайті "OBOZREVATEL".