Триллер в Одесі. Результати Суперліги Парі-Матч 15 жовтня

7,7 т.

У п'ятницю, 13 жовтня, у чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Парі-Матч відбулися два поєдинки. Центральною зустріччю ігрового дня було південне дербі в Одесі, де місцева "БІПА" протистояла баскетболістам з Миколаєва.

Зустріч складалася для господарів дуже непросто. Вже з перших хвилин підопічні Сергія Кірлана продемонстрували потужний захист, який разом із точними кидками дозволили виграти першу чверть 21:12.

У час, що залишився точилася рівна боротьба, але в кінцівці одесити змогли зібратися і переломити хід гри, влаштувавши справжній трилер для уболівальників. Ривок 15:2 дозволив їм вийти вперед і довести матч до перемоги.

Читайте: Суперліга Парі-Матч. Чемпіон України зазнав поразки у битві лідерів

У другому поєдинку дня южненський "Хімік" розгромив "Політехнік" (Харків). Віце-чемпіон України не зазнав жодних проблем, провівши своєрідне тренування з підвищеною відповідальністю.

У четвер, 19 жовтня "Запоріжжя" прийме "Політехнік", а "Миколаїв" битиметься з "Дніпром".

Нагадаємо, що в минулий матч-дні 13 жовтня "БІПА" впевнено обіграла "козаків" із "Запоріжжя".