Конкурс

/Баскетбол

Драма в Одесі: результати Суперліги Парі-Матч 31 січня

3.6тЧитати матеріал російською

Южненський "Хімік" у формально гостьовій для себе грі без проблем здолав "Миколаїв" у Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок у южненському ФКС "Олімп" завершився з рахунком 88:72

Номінальні гості після невиразного дебюту дуже швидко заволоділи невеликою перевагою, яку продовжували нарощувати в другій десятихвилинці. "Хіміку" навіть вдалося довести різницю до двозначної, проте "Миколаїв" завдяки прекрасній грі в атаці зумів зрівняти рахунок.

Та бронзовий призер Суперліги 2017/18 зумів зібратися і до великої перерви повернути собі перевагу в 10 очок.

Після 15-хвилинної паузи "корабели" включилися в гру і почали відігравати своє відставання, однак провали в захисті і невпевнена гра в атаці номінальних господарів знову дали можливість "Хіміку" відірватися від опонента. У результаті южненці повністю перебрали гру під свій контроль і більше не дозволили супернику повернути інтригу в протистояння.

МБК "Миколаїв" - "Хімік" 72:88 (14:19, 19:24, 18:17, 21:28)
МБК "Миколаїв": Зотов (5+4 передачі), Попов (9+5 передач +4 втрати), Омоера (15+6 підбирань), Давидюк (4), Анікієнко (6) - старт; Приймак (16+5 підбирань +3 блок-шота), Онуфрієв (9), Адедіран (5+5 підбирань), Хохоник (3), Мусієнко, Тонченко.
"Хімік": Едвін (20+15 підбирань +6 передач), Рябчук (4), Войналович (4), Джонс (17+6 підбирань +4 передачі +4 перехоплення), Павлов (13+6 підбирань) - старт; Сидоров (14+5 підбирань), Антипов (13), Марченко (3), Козак, Рахімшаіков.

У паралельному поєдинку чемпіонату України з баскетболу в неймовірній боротьбі "Одеса" здолала "Запоріжжя". Фантастична зустріч двох команд завершилася з рахунком 95:88.

Приголомшливий за накалом пристрастей матч очікував уболівальників на УСК "Одеса". Команди продемонстрували приголомшливу гру, по черзі радувававши своїх уболівальників. У першій чверті "Запоріжжя" відчувало себе досить впевнено і половину ігрового часу володіло невеликою перевагою. Проте в другій десятихвилинці господарі засмутили суперника і несподівано зробили різницю в рахунку двозначною в свою користь.

Проте, Валерію Плеханову вдалося "зібрати" своїх гравців. Ривок "Запоріжжя" 8:0 показав, що команда з гри вимикатися явно не збирається. Гості наблизилися до суперника на відстань атаки, а після великої перерви взагалі вийшли вперед.

Тут уже в гру включилася "Одеса", яка взяла гру під свій контроль, не дозволяючи опонентові знову вийти вперед. Господарі грамотно оборонялися і дуже скоро відірвалися від "Запоріжжя" на 10 очок. Плеханову в черговий раз довелося коригувати дії своєї команди. Це принесло свої плоди: гості знову наблизилися до суперника на відстань далекої атаки за дві хвилини до кінця зустрічі, повернувши інтригу в протистояння.

Кінцівка зустрічі вийшла дуже напруженою. Одесити продовжували володіти перевагою, проте вона була мінімальною і дві результативні атаки запорожців могли б запросто його нівелювати. Однак, на щастя для господарів, цього не сталося і їм вдалося довести гру до своєї перемоги.

БК "Одеса" - БК "Запоріжжя" 95:88 (22:21 27:27, 27:22, 19:18)

БК "Одеса": Вітолс (3+4 передачі +4 втрати), Щепкін (18+8 передач), Бєліков (16+10 підбирань +2 блок-шота +4 втрати), Новіков (4), Хелманіс (24+8 підбирань) - старт; Шеляковс (9+8 підбирань), Пустозвонов (8), Балабан (7), Ткачук (4), Скрипець (2).

БК "Запоріжжя": Холтон (14+6 передач), Кондраков (2), Мироненко (5), Хілл (30+5 підбирань +2 блок-шота), Преслі (11+3 блок-шоти) - старт; Трент (19+4 передачі + 7перехоплень), Шевченко (6), Овдєєнко (1), Буц, Теряник.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" у непростому поєдинку зумів дотиснути "Політехнік" на виїзді. Гра тримала в напрузі до фінальної сирени, а відстань між двома командами за підсумками 40 зіграних хвилин була мінімальною.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Чемпіонат України з баскетболу" на сайті "OBOZREVATEL".