Перемога "Київ-Баскета" і драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 10 листопада

9,2 т.
Перемога 'Київ-Баскета' і драма в Черкасах: результати Суперліги Парі-Матч 10 листопада

Южненський "Хімік" після приголомшливого камбеку обіграв "Черкаські Мавпи" з рахунком 96:98 у виїзному поєдинку Суперліги Парі-Матч. Гості зуміли відіграти відставання в 19 очок і завоювати четверту поспіль перемогу.

Стартували черкащани дуже впевнено, шокувавши южненську команду. "Мавпам" було дуже важливо реабілітуватися перед своїми вболівальниками після не зовсім вдалого поєдинку в Кубку Європи ФІБА, який позбавив їх шансів на вихід з групи. Так що господарі були рішуче налаштовані завоювати другу перемогу в сезоні в Суперлізі Парі-Матч. До середини першої десятихвилинки перевага команди Міхельсона становила вже 12 очок, однак потім черкащани істотно здали.

Читайте: "Київ-Баскет" на останній секунді поступився "Хіміку" в Суперлізі Парі-Матч

"Хімік" знайшов свою гру і до кінцівці першої чверті скоротив перевагу. Неймовірний ривок у виконанні южненських баскетболістів завершився тим, що на початку другої десятихвилинки гості вийшли вперед. Одним з головних чинників такого результату "Хіміка" стала прекрасна гра у виконанні Едвіна.

Але після кількох невдалих дій в атаці ініціативу знову перехопили "Мавпи". Черкащани стримали натиск суперника і великої перерви повернули собі перевагу в 7 очок.

За 15 хвилин Міхельсон підібрав потрібні слова для своїх підопічних в роздягальні. На третю десятихвилинку "Мавпи" вийшли з серйозним настроєм і практично декласували свіжіший "Хімік". Черкащани збільшили свій відрив до 16 очок і фактично вирішили результат поєдинку.

Южненський баскетболісти видали неймовірну кінцівку і зробили фантастичний камбек, нав'язавши боротьбу чемпіону України. Приголомшливий ривок "Хіміка" 13:0 повернув інтригу в протистояння. За хвилину до фінальної сирени рахунок матчу був рівним, але в напруженій боротьбі перемогу святкували южненські баскетболісти.

Читайте: "Миколаїв" дотиснув "Політехнік" у неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч

Ще в одному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Київ-Баскет" в добув непросту домашню перемогу над БК "Одеса" з рахунком 84:81. Незважаючи на те, що столичній команді довелося відіграватися практично по ходу всього поєдинку, підопічні Євгена Мурзіна порадували своїх уболівальників в овертаймі.

Одесити дуже швидко захопили перевагу в матчі. "Київ-Баскет" далеко не відпускав свого суперника, проте наздогнати його виявилося не так просто. Лише в середині другої десятихвилинки столичній команді вдалося вийти вперед, правда, після тривалого провалу в атаці у обох команд ініціативою знову заволоділа "Одеса". Гості швидко наростили комфортну перевагу до 12 очок, та результативні дії Мангано і Крутоуса допомогли "Київ-Баскету" зменшити відставання до великої перерви.

На старті третьої чверті команда Мурзіна продовжила тиснути суперника, однак, вийшовши вперед, дуже швидко втратила свою перевагу. Одесити знову заволоділи перевагою, але відстань була не такою великою, щоб віддавати беззаперечну перемогу в поєдинку південним гостям.

В середині останньої десятихвилинки "Київ-Баскет" знову вийшов вперед, тримаючи інтригу до фінальної сирени. Одесити не відпускали суперника далеко і в напруженій кінцівці перевели гру в овертайм.

П'ятихвилинка видалася напруженою та інтригуючою, як і весь поєдинок. Кияни володіли хиткою перевагою, та зрештою все ж не віддали перемогу гостям з Одеси.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" і "Запоріжжя" розібралися зі своїми суперниками в Суперлізі Парі-Матч.