"Хімік" став першим фіналістом Кубка України з баскетболу

95Читати новину російською

Чемпіон України "Хімік" став першим фіналістом Кубка України з баскетболу. Путівку у вирішальний матч підопічні Олега Юшкіна вирвали з рук "Черкаських Мавп" - 83:73.

Дебют зустрічі був за "Мавпами", які вміло користувалися прогалинами в обороні "Хіміка". Команда з Черкас зуміла виграти першу чверть із перевагою в три пунтки. Посеред другої 10-хвилинки "Хімік" вперше вийшов вперед, але на велику перерву команди пішли з рівним рахунком - 38:38.

Третя чверть пройшла під знаком "Хіміка". Баскетболісти гідно працювали в захисті і скористалися слабкістю в обороні "Мавп". Результатом цієї переваги стали 8 очок за підсумками третьої чверті. Команда Олега Юшкіна зуміла довести гру до загальної перемоги, незважаючи на запеклий опір суперників.

"Черкаські Мавпи" - "Хімік" 73:83 (22:19, 16:19 15:23 20:22)

ЧС: Артамонов (13 + 7 підбирань + 5 передачі), Сизов (5 + 11 підбирань + 8 передач), Антонець (3), Давидюк (13 + 6 підбирань), Завадський (20) - старт; Мірошниченко, Шаламов (6), Носков, Кобець (13), Скапінцев, Балабан, Воєвода.

"Хімік": Фрейзер (13 + 5 передач), Бєліков (8), Конєв (20 + 9 підбирань + 5 передач), Шоу (6 + 7 підбирань), Антипов (14) - старт; Мальчевський (2), Попов, Рябчук (5), Прокопенко, Петров (4 + 5 підборів), Сидоров (11).

Відзначимо, що в фіналі Кубка України "Хімік" зіграє з переможцем пари "Динамо" - "Кривбасбаскет".

Читайте всі новини по темі "Кубок України з баскетболу" на сайті "Обозреватель".