Чемпіон України здобув чудову перемогу в Лізі чемпіонів

10.8тЧитати новину російською

Южненський "Хімік" в матчі 12-го туру баскетбольної Ліги чемпіонів виграв удома в румунської "Ораді". Зустріч на арені ФСК "Олімп" завершилася з рахунком 78:49.

Цей поєдинок, на відміну від попередньої битви в Южному, безкомпромісною боротьбою не відрізнявся. Українці не дуже добре почали гру, дозволивши супернику лідирувати в рахунку, але потім влаштували справжній феєрверк.

Перелом стався в середині другої десятихвилинки. Господарі гострими проходами і щільним пресингом змусили румунів панікувати. Розгром продовжився і після перерви, де деморалізовані гості більш ніж шість хвилин не могли закинути жодного м'яча.

Заключний відрізок став формальністю. Баскетболісти "Ораді" змирилися з поразкою і просто догравали матч.

"Хімік" (Україна) - "Орадя" (Румунія) - 78:49 (19:18, 19:14, 19: 6, 21:11)

"Хімік": Сидоров (2), Д. Сміт (14 + 5 передач - 4 втрати), Конєв (2 + 4 передачі), Петров (13 + 16 підбирань), Д. Лав (11 + 7 підбирань) - старт; Бехерано (19 + 9 підбирань), Бєліков, Рябчук (5), Прокопенко (3), Павлов (5), Антипов (4 + 6 підбирань)

"Орадя": Мірковіч (4 + 6 підбирань + 5 передач), Мандаче (10), Зено (12), Нікоара (6), Денісон (9 + 5 підбирань + 3 перехоплення + 2 блок-шоти) - старт; Петрісор (2), Тібірна, Пашаліч (3), Ніколеску (3)

Після цього успіху у підопічних Віталія Степановського стає 15 балів, і вони продовжують замикати турнірну таблицю в групі B, зберігаючи при цьому теоретичні шанси на вихід в плей-офф. Свій наступний матч чемпіон України проведе 18 січня проти турецької "Каршіяки".

Читайте всі новини по темі "фінал Ліги чемпіонів" на сайті "Обозреватель".