Чемпіон України сенсаційно програв у Черкасах

4.7тЧитати новину російською

Баскетбольний клуб "Черкаські Мавпи" в черговому поєдинку регулярного сезону Суперліги Парі-Матч сенсаційно обіграв южненський "Хімік". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Будівельник" завершилася з рахунком 84:83.

Весь матч пройшов у рівній і безкомпромісній боротьбі. Господарі змогли нав'язати чемпіону свій малюнок гри і без проблем виграти першу десятихвилинку - 19:14. Після цього "Хімік" накрутив темп, став точніше атакувати з ближньої дистанції і, не дивлячись на слабку реалізацію триочкових кидків, зміг вирівняти гру.

Все могло вирішитися на останніх хвилинах четвертого періоду. "Мавпи", ведучи в рахунку, зробили кілька втрат, які не потрапили з-під щита і дозволили підопічним Віталія Степановського перевести гру в овертайм.

У додатковій п'ятихвилинці гравці черкаського клубу показали, що у них сталеві нерви, не давши суперникові жодного шансу. Головним ключем до успіху стала щільна гра в захисті та точність у нападі.

"Черкаські Мавпи" - "Хімік" - 84:83 ОТ (19:14, 26:26, 19:18, 9:15, 11:10)

"Черкаські Мавпи": Бояркіна (7 + 5 підбирань + 6 передач - 5 втрат), Сизов (4 + 6 підбирань + 6 передач), Кольченко (25), Чумаков (8 + 8 підбирань), Скапінцев - старт; С. Девіс (14 + 5 підбирань), Кальніченко (19), Мірошниченко, Тихонов (4 + 2 блок-шоти), Кобець (3)

"Хімік": Д. Сміт (21 + 5 передач), Рябчук (6 + 4 передачі), Бєліков, Павлов (2), Д. Лав (10 + 6 підбирань) - старт; Бехерано, Петров (14 + 5 підбирань), Конєв (8), Антипов (11), Сидоров (11)

Свій наступний поєдинок підопічні Максима Міхельсона проведуть 3 березня проти "Кременя" з Кременчука.

Читайте всі новини по темі "Суперліга" на сайті "Обозреватель".