Знаменита українська тенісистка обіграла росіянку та вийшла до півфіналу турніру WTA

59,4 т.

Третя ракетка України Ангеліна Калініна вийшла до півфіналу тенісного турніру у французькому Руані із призовим фондом у 232 тисячі доларів. Цього права наша співвітчизниця досягла завдяки перемозі у третьому колі змагань над росіянкою Міррою Андрєєвою.

Для перемоги 27-річній уродженці Нової Каховки вистачило двох партій та 96 хвилин – 6:4, 7:5. За цей час Калініна одного разу подала навиліт та реалізувала сім із дев'яти брейкпоінтів. До свого пасиву Ангеліна записала дві подвійні помилки.

При цьому у другій партії українка вели з рахунком 5:2, проте дозволила суперниці здійснити камбек та зрівняти рахунок. Однак Андрєєвій це не допомогло – юна спортсменка без прапора у вирішальний момент упустила свою подачу та залишила турніру серії WTA 250.

За вихід до вирішального матчу змагань Калініна посперечається з Магдою Лінетт із Польщі. До цього дівчата вже один раз зустрічалися – у 2018 році Ангеліна поступилася у двох партіях 4:6, 6:7.

Як повідомляв OBOZ.UA, українська тенісистка Марта Костюк неймовірно вийшла до чвертьфіналу великого тенісного турніру в німецькому Штутгарті, відігравши п'ять матчболів у поєдинку проти китаянки.