Вперше у ХХІ столітті. У Кубку Англії з футболу сталася грандіозна сенсація. Відео

40,9 т.

Клуб 6-го дивізіону чемпіонату Англії з футболу "Мейдстон Юнайтед" оформив одну з найгучніших сенсацій в історії Кубку Англії. У гостьовому матчі 1/16 фіналу аматорська команда з рахунком 2:1 обіграла "Іпсвіч Таун", що йде на 2-му місці в Чемпіоншипі (друга за силою футбольна ліга країни).

Відео дня

Представник Південної національної ліги, який знаходиться на 98 позицій нижче за "Іпсвіч", увійшов в історію, ставши першою командою за межами першої п'ятірки, яка за 46 років змогла дійти цієї стадії Кубку.

"Іпсвіч" тричі влучив у каркас воріт у першому таймі, перш ніж Ламар Рейнольдс вивів гостей уперед за дві хвилини до перерви своїм першим ударом, чудово пробивши над голкіпером Крістіаном Уолтоном.

Господарі зрівняли рахунок на початку другого тайму, коли Джеремі Сарм'єнто точно пробив у нижній лівий кут. Бразильський голкіпер "Мейдстона" Лукас Коволан 12 разів рятував свою команду від гола, після чого Сем Корн забив переможний м'яч на 88-й хвилині.

"Мейдстон" вже заробив понад 230 тисяч фунтів призових. Жеребкування п'ятого раунду Кубку Англії відбудеться у неділю, 28 січня.

"Лукас був одним із останніх гравців, яких я придбав за 48 годин до початку старту чемпіонату. У таких важливих іграх, як ця, у великих іграх, він керує діями у штрафному майданчику та подає приклад одноклубникам. Він допоміг нам у багатьох іграх цього сезону, а сьогодні це був просто винятковий перфоманс, як і гра решти футболістів", - прокоментував успіх в інтерв'ю ВВС головний тренер "Мейдстона" Джордж Елокобі.