Вперше в історії. У чемпіонаті Німеччини з футболу сталася подія, на яку чекали 120 років. Відео

84,8 т.

Леверкузенський "Баєр", який був заснований у 1904 році, вперше в історії виграв чемпіонат Німеччини з футболу у Бундеслізі. У 29-му турі підопічні Хабі Алонсо на домашньому стадіоні переграли "Вердер" із Бремена – 5:0.

Вже на 25 хвилині господарі вийшли вперед. Йонаса Хофманна збили у штрафному майданчику. Спочатку рефері не побачив порушення, але після підказки помічників на VAR та перегляду відеоповтору, змінив своє рішення, призначивши пенальті. 11-метровий чітко реалізував Боніфейс.

У другому таймі "Баєр" забив чотири безвітні голи, знявши всі питання про переможця.

Особливо гарним вийшов третій м'яч, який забив Вірц.

Після 4-го забитого голу поєдинок ледь не зірвався після того, як екзальтовані вболівальники масово вибігли на поле достроково святкуючи чемпіонство.

Подібне повторилося після 5-го гола за 1 хвилину до закінчення основного часу. Суддя не став випробовувати долю і дав одразу фінальний свисток.

Таким чином, команда з Леверкузена набрала 79 очок і за 5 турів до кінця стала недосяжною для найближчого суперника - мюнхенської "Баварії".

"Баєр", за 120 років, жодного разу не ставав чемпіоном елітного футбольного дивізіону Німеччини. Клуб п'ять разів був срібним призером Бундесліги, що є національним рекордом. Одного разу у своїй історії виграли Кубок УЄФА та Кубок країни.