"Вбив гру": футболіст збірної Ісландії емоційно відреагував на поразку від України

170,1 т.
'Вбив гру': футболіст збірної Ісландії емоційно відреагував на поразку від України

Півзахисник збірної Ісландії Йон Дагур Торстейнссон назвав найприкрішою у кар'єрі поразку від України у фіналі плей-оф відбору Євро-2024. Футболіст бельгійського клубу "Леувен" зазначив, що вирішальним у поєдинку став другий гол "синьо-жовтих", який буквально вбив його команду.

Про це Торстейнссон заявив у коментарі порталу mbl.is. За словами 27-річного хавбека, який кілька разів пробивав по воротах воротаря українців Андрія Луніна, після першого пропущеного м'яча від Віктора Циганкова ісландці сподівалися, що зможу перевести зустріч в овертайм.

"Я ще не переглядав моменти, але Лунін ніби читав мене. Почувався загнаним у кут. Не знаю, що сталося. Ми були в грі за рахунку 1:1 і намагалися зберегти його, але потім прийшов другий гол українців, який повністю змінив все. Він просто вбив гру. За 1:1 ми вірили в овертайм. Звичайно, ця поразка принесла найбільше розчарування в кар'єрі", – сказав гравець збірної Ісландії.

Зазначимо, що перед початком зустрічі Україна – Ісландія, повний стадіон у Вроцлаві чудово виконав гімн нашої країни.

Як повідомляв OBOZ.UA, визначились всі учасники фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року у Німеччині та суперники української збірної.