Українська тенісистка перемогла 2-гу ракетку світу з Білорусі, бойфренд якої викинувся з вікна. Відео

11,1 т.

Четверта ракетка України Ангеліна Калініна (WTA №36) вийшла до 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Маямі з призовим фондом $8 770 480. У третьому колі 27-річна уродженка Нової Каховки за дві години розправилася з нейтральною тенісисткою (№2 WTA) – 6:4, 1:6, 6:1.

Матч виявився дуже непростим для обох спортсменок. У першому сеті тенісистки двічі обмінялися брейками, дійшовши до рахунку 4:4. Після цього Калініна спромоглася ще раз взяти подачу суперниці, що стало ключовим моментом. Ведучи в рахунку 5:4, Ангеліна з третього разу виграла партію.

Українка взяла паузу на другий сет, начисто поступившись його білорусці. На вирішальний сет Калініна зібралася і просто розгромила опонентку. Соболенко за матч зробила 55 невимушених помилок (Ангеліна – 22).

Коментуючи свій успіх Калініна, зізналася, що не стала нічого говорити собі після програного другого сета.

"Я просто пішла поміняла свою футболку і подумала про те, що як багато можливостей я втратила. Крім того, на такий розгромний рахунок у другому сеті вплинула агресивна манера гри Соболенко. Вона заграла так, наче тільки розпочала матч. Але в третій партії вже я показала агресію. Це була моя мета", - заявила наша співвітчизниця під час флеш-інтерв'ю.

Таким чином тенісистка з Херсонщини повторила свій найкращий результат у Маямі, який вона показала два роки тому. За вихід до чвертьфіналу Ангеліна битиметься з Юлією Путінцевою з Казахстану. Початок 15 березня о 17:00 за київським часом.

18 березня бойфренд Соболенко – 42-річний асистент тренера російського клубу "Салават Юлаєв" Костянтин Кольцов вистрибнув із вікна 23-го поверху 5-зіркового готелю до Маямі, куди він приїхав підтримати Аріну.