Україна виграла з рахунком 9:0 третій матч поспіль на ЧС з хокею

31,9 т.

Збірна України з хокею здобула чергову перемогу на чемпіонаті світу у дивізіоні ІВ, який у ці дні проходить у Литві. Підопічні Дмитра Христича у третьому матчі знову були сильнішими за суперника і залишили свої ворота на замку – цього разу був розгромлений Китай 9:0.

Наші співвітчизники ще в першому періоді закинули чотири шайби та фактично визначили результат протистояння. Два голи "синьо-жовті" додали у другій 20-хвилинці та ще тричі вразили ворота суперників у заключному відрізку поєдинку.

3а 60 хвилин ігрового часу українці завдали 50 кидків, дозволивши китайцям лише сім разів потривожити нашого голкіпера Едуарда Захарченка. Відразу три гравці у складі команди Христича відзначилися двома голами – Віталій Лялька, Олександр Пересунько та Ігор Мережко. По одному разу відзначилися Олексій Ворона, Андрій Денискін та Пилип Пангелов-Юлдашев.

Українці очолюють таблицю чемпіонату, здобувши у трьох турах три перемоги із загальним рахунком 21:0. У середу, 1 травня, наші хокеїсти зіграють з іспанцями (початок – о 12:30 за київським часом).

А у завершальний ігровий день 3 травня синьо-жовта збірна зійдеться на льоду з литовцями. Найімовірніше, у битві з господарями турніру і зважиться, хто стане переможцем чемпіонату та підніметься у класі. Відзначимо, що у Дивізіоні ІА українці не грали з 2016 року.

Чемпіонат світу, дивізіон ІВ. 3-й тур

Україна – Китай – 9:0 (4:0, 2:0, 3:0)

Шайби: Мережко (Ворона, Фадєєв), 02:08 – 1:0, Пересунько (Дахновський, Пангелов-Юлдашев), 09:46 – 2:0, Пангелов-Юлдашев (Дахновський, Фадєєв), 11:33 – 3:0, Ворона, більшість (Мережко, Мазур), 13:18 – 4:0, Лялька (Сисак), 23:38 – 5:0, Пересунько (Мазур, Мережко), 37:04 – 6:0, Лялька (Кривошапкін, Пангелов-Юлдашев), 42:11 –7:0, Денискін (Сисак, Фадєєв), 51:06 – 8:0, Мережко (Захаров), 57:46 – 9:0.