Україна стартувала на чемпіонаті світу з біатлону. Результат першої гонки

6,7 т.

У середу, 7 лютого в чеському місті Нове-Мєсто-на-Мораві змішаною естафетою стартував 57-й чемпіонат світу з біатлону. Україна, яка в цій дисципліні була представлена Артемом Примою, Дмитром Підручним, Юлією Джимою та Іриною Петренко, посіла 7-е місце.

Прима невдало розпочав свій етап, вже на першій стрільбі "закопавшись" на вогневому рубежі. Артем зробив два неточні постріли на лежці, відпустивши відразу конкурентів на 45 секунд. Ще два промахи на стійці не дозволили Україні повернутись у голову пелотона.

Підручний пішов у гонку дев'ятим, відстаючи від Франції, що лідирувала, на 48 секунд. Незважаючи на те, що Дмитро за свій етап зміг підтягнути команду на одну позицію, за часом наша збірна ще більше "просіла" (+1:29.9).

Юлія Джима практично зберегла гандикап, але покращила позицію "жовто-синьої" збірної, відправивши у бій Ірину Петренко з 7-го місця (1:33.8).

На жаль, 31-річна уродженка Чернігівщини не змогла гідно боротися з представницями Норвегії та Франції, програвши їм дуже багато ходом.

Не врятувала ситуацію навіть непогана стрілянина (один промах на стійці). У підсумку програш України на фініші становив 2:48.8.

Мундіаль триватиме 9 лютого. У програмі світової першості заплановано жіночий спринт.

Як повідомляв OBOZ.UA, незадовго до старту ЧС стало відомо, що збірну України з біатлону залишить дворазова чемпіонка світу серед юніорів.