Циганков забив більярдний гол у чемпіонаті Іспанії. Відео

19,7 т.

Вінгер збірної України Віктор Циганков відзначився третім голом у розіграші чемпіонату Іспанії цього сезону. Наш співвітчизник відкрив рахунок у матчі "Жирони" з "Атлетиком" із Більбао (1:1).

Українець вийшов у стартовому складі каталонського клубу. У першому таймі команди не змогли відкрити рахунок, хоча гості мали кілька добрих моментів для взяття воріт суперника.

На самому початку другої 45-хвилинці "Жироні" вдалося шокувати футболістів з Більбао. Савіо традиційно для себе розігнав атаку лівим флангом і віддав зрячий пас по діагоналі на форвард Стуані. Захисник "Атлетика" не дав уругвайцеві зіграти, трохи зачепивши м'яч, проте той опинився в ногах Циганкова.

Віктор ухвалив блискавичне рішення пробити в дотик. Українець ювелірно поклав м'яч у нижній кут воріт голкіпера збірної Іспанії Унаї Симона.

Зазначимо, що через 12 хвилин після голу українського вінгера гостям вдалося забити м'яч у відповідь. Після розкішної контратаки відзначився Іньякі Вільямс.

Як повідомляв OBOZ.UA, півзахисник збірної України Руслан Малиновський забив дебютний гол за італійський "Дженоа".