Скандал дня. "Барселона" відігралася з 0:2, але програла 3:5, пропустивши на 99-й та 102-й хвилинах. Відео

1 хвилина
14,4 т.
Скандал дня. 'Барселона' відігралася з 0:2, але програла 3:5, пропустивши на 99-й та 102-й хвилинах. Відео

"Барселона" зазнала розгромної поразки у 22-му турі чемпіонату Іспанії в Ла Лізі, вперше з 2000 року пропустивши 5 голів. Підопічні Хаві поступилися "Вільярреалу" (3:5).

Поєдинок від самого початку складався непросто для "синьо-гранатових". До 22-ї хвилини "Вільярреал" зусиллями Жерар Морено встиг забити 2 голи, які були скасовані через офсайд. Все той же Морено на 41-й хвилині зміг нарешті легітимно відкрити рахунок, а на старті другого тайму Ільяс Ахомаш зробив рахунок 2:0.

"Барселона" спромоглася відігратися і навіть вийти вперед. Починаючи з 60-ї хвилини, за 12 хвилин каталонці тричі розписалися у воротах суперника.

Гедеш на 84-й хвилині знову відновив рівновагу, після чого стався скандальний епізод.

На 90-й хвилині півзахисник "Барселони" Ілкай Гюндоган влучив у лікоть півзахиснику Санті Комесаньє. Головний арбітр Хосе Мунуера Монтеро спершу вказав на пенальті, але після перегляду VAR змінив своє рішення.

Відразу за цим "Барселона" пропустила дві результативні контратаки.

У турнірній таблиці "Барселона" з 44 очками йде на третьому місці, відстаючи від "Реала" на 10 пунктів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!