"Шахтар" у Києві здобув розгромну перемогу в УПЛ. Відео голів

7,7 т.
'Шахтар' у Києві здобув розгромну перемогу в УПЛ. Відео голів

Донецький "Шахтар" у матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі легко обіграв столичну "Оболонь". Поєдинок у Києві завершився з рахунком 3:0.

Рахунок у матчі було відкрито вже на 16-й хвилині. Мар'ян Швед прорвався правим флангом і вирізав ідеальну передачу на Данила Сікана. 22-річний форвард збірної України на швидкості відіграв голкіпера та закотив у порожні ворота.

Під кінець тайму вже сам Швед записав у свій актив гол. Мар'ян скористався помилкою центральних захисників та буквально заштовхав м'яч у ворота.

Саме Швед встановив і остаточний результат, оформивши дубль. На останніх хвилинах футболіст "Шахтаря" легко прорвався правим флангом, пробивши повз воротаря.

Після цієї перемоги підопічні Марино Пушича набирають 46 очок і продовжують лідирувати у таблиці. 7 квітня на "гірників" чекає поєдинок проти "Руху".

Як повідомляв OBOZ.UA, київське "Динамо" свою зустріч 22-го туру проведе проти полтавської "Ворскли" 31 березня. Вже стало відомо, які телеканали покажуть гру.