"Рівне" втретє в сезоні Суперліги Favbet обіграло "Старий Луцьк"

540
'Рівне' втретє в сезоні Суперліги Favbet обіграло 'Старий Луцьк'

"Рівне-ОШВСМ" здобув перемогу над "Старим Луцьком" з рахунком 77:58 в стартовому матчі другого ігрового дня баблу Суперліги Favbet в Черкасах.

Відео дня

Луцька команда не дуже вдало увійшла в матч, зробивши 11 втрат за першу чверть (10 втрат було за наступні три чверті), але на стартовий ривок "Рівного" лучани все ж знайшли відповідь і повернулись до гри.

Втім, вже в другій чверті "Рівне" заробив перевагу +14 і далі спокійно втримував суперника на безпечній для себе відстані.

Найрезультативнішим в матчі став Артем Водолазський з 24 очками, який реалізував 6 з 12 дальніх кидків. Елайджа Джойнер набрав 17 очок та зробив 8 підбирань. У "Старого Луцька" більше очок набрав Олександр Кольченко – 11.

Для "Рівного" це 13 перемога в сезоні – команда залишається в топ-3 турнірної таблиці. "Старий Луцьк" зазнав 14 поразки в 20 матчах, опустившись на 9 сходинку. "Рівне" завершить бабл у Черкасах матчем з "Черкаськими Мавпами", а "Старий Луцьк" зіграє проти "Прикарпаття-Говерли".