Олімпійська збірна України з футболу зіграла перший матч в історії. Відео

8,7 т.

Олімпійська збірна України програла Японії у першому матчі у своїй історії. Підопічні тренера Руслана Ротаня розпочали підготовку до Ігор 2024 року в Парижі зустріччю з однією з найсильніших команд Азії, якій поступилися, пропустивши двічі у другому таймі – 0:2.

Українська збірна грала далеко не у найсильнішому складі, оскільки багато її гравців перебувають у розташуванні національної та молодіжної команд, тоді як суперники готуються до Кубка Азії. Це наклало свій відбиток на хід матчу, перевагою якого на полі стадіоні Фукуоке володіли господарі.

Воротареві "синьо-жовтих" Кирилу Фесюну доводилося регулярно вступати в гру. На 33-й хвилині і він виявився безсилим після удару суперників, але на виручку прийшла поперечина.

Проте вже одразу на самому старті другого тайму японцям вдалося відкрити рахунок у грі – Сато скористався відскоком після розіграшу кутового. Ще за півгодини захисники українці здійснили відразу кілька втрат біля своїх воріт, після чого Танака реалізував вихід віч-на-віч.

Таким чином, "синьо-жовті" поступилися у своїй першій в історії грі. Раніше українці впізнали своїх суперників на Олімпіаді-2024.

Як повідомляв OBOZ.UA, знаменитий український коментатор Віктор Вацко прокоментував дебют другого сина глави Української асоціації футболу (УАФ) Андрія Шевченка у юнацькій збірній України.