Мудрик запоров два моменти, а "Челсі" програв "Манчестер Юнайтед" в АПЛ. Відео

2 хвилини
3,0 т.
Мудрик запоров два моменти, а 'Челсі' програв 'Манчестер Юнайтед' в АПЛ. Відео

Український півзахисник лондонського "Челсі" Михайло Мудрик провів не найкращий гостьовий матч 15-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі (АПЛ) проти "Манчестер Юнайтед". 22-річний хавбек збірної України не зміг реалізувати два 100% моменти, а його клуб зазнав поразки з рахунком 1:2.

Поєдинок розпочався невдало для гостей. Манкуніанці вже на 7-й хвилині заробили пенальті, але удар з точки відбив воротар "Челсі" Роберт Санчес.

Вже на 11-й хвилині Михайло міг відкривати рахунок, але його удар із гострого кута прийняла на себе штанга.

На 13-й хвилині Мудрик втік разом із двома партнерами у контратаку, але не зміг вивести одноклубника на ударний момент. Пас перехопив гравець МЮ.

На 19-й хвилині Скотт Мактоміней вивів "Манчестер" уперед.

На 35-й хвилині Мудрик мав другий шанс відкрити рахунок, проте його удар у ближній кут пройшов повз ворота.

Результативну дію наш співвітчизник зробив на 45-й хвилині, коли асистував Коулу Палмеру та 21-річний хавбек збірної Англії зрівняв рахунок.

Вирішальний удар на 69-й хвилині завдав той самий Мактоміней, оформивши 9-у перемогу в сезоні для "червоних дияволів".

Ця поразка залишила "Челсі" на 10-му місці у турнірній таблиці АПЛ. МЮ піднявся на 6-й рядок.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро. З того часу взяв участь у 31 грі у всіх турнірах, відзначившись трьома результативними передачами та двома голами.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!