Миколенко забив у свої ворота та позбавив команду Кубку Англії. Відео

19,4 т.

Український захисник "Евертона" Віталій Міколенко провів невдалий матч 1/16 фіналу Кубку Англії проти "Лутона" (1:2). 24-річний футболіст збірної України став одним із антигероїв зустрічі, відзначившись автоголом.

Відео дня

На 39-й хвилині після подачі кутового Миколенко у боротьбі із суперником зрізав м'яч у свої ворота, відкривши рахунок.

На 55-й хвилині "Евертон" зрівняв рахунок, проте перемоги вирвати не зміг. На 96-й хвилині Колі Вудроу забив вирішальний гол.

Авторитетний статистичний порт Sofascore поставив Миколенку за гру 6.7, що стало однією з найнижчих оцінок у поєдинку.

За зустріч українець зробив три виноси м'яча, заблокував один удар, здійснив два відбори та виграв 4 з 5 наземних та 3 з 3 повітряних єдиноборств. Також в активі нашого співвітчизника 2 ключові передачі та три точні подачі з п'яти. Загальна точність передач становила 78% (28/36).

Як повідомляв OBOZ.UA, 10 грудня Миколенко провів чудовий матч у чемпіонаті Англії. 24-річний футболіст збірної України став одним із ключових творців перемоги над "Челсі" у 16-му турі АПЛ.

17 листопада "Евертон", за рішенням комісії Прем'єр-ліги, отримав 10-очковий штраф у розіграші турніру. Команду покарали за порушення фінансового фейр-плей.

11 листопада Миколенко відзначився надшвидкісним забитим голом у 12-му турі чемпіонату Англії. 24-річний гравець збірної України забив у ворота "Крістал Пелес".