Левандовський побив історичний рекорд Мессі у Лізі чемпіонів. Відео

1 хвилина
6,6 т.

Польський нападник "Барселони" Роберт Левандовський, відкривши рахунок у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Наполі", став найвіковішим автором голу каталонців в історії плей-офф турніру. На момент гри Роберту було 35 років та 184 дні.

Попередній рекорд належав Ліонелю Мессі. Аргентинець забив ПСЖ у 1/8 фіналу ЛЧ у березні 2021 року у 33 роки та 259 днів.

Матч "Наполі" – "Барселона" завершився з рахунком 1:1. На точний удар Левандовскі на 60-й хвилині господарі відповіли голом Віктора Осімхена на 75-й хвилині.

Гра у відповідь пройде 12 березня в Іспанії.

Як повідомляв OBOZ.UA, у травні минулого року "Барселона" потрапила у скандал із Росією. Левандовському довелося виправдовуватись перед Україною.

Нагадаємо, що перед початком ЧС-2022 Андрій Шевченко подарував Левандовському капітанську пов'язку у кольорах прапора України, подякувавши поляку за його солідарність з українським народом.

Однак пізніше лідер "Барси" заявив, що не одягатиме на матчі чемпіонату світу-2022 цю пов'язку. Роберт зазначив, що те, що він узяв її, мало виключно символічний характер.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!