"Київ-Баскет" впевнено обіграв "Старий Луцьк" у Суперлізі Favbet

2 хвилини
822
'Київ-Баскет' впевнено обіграв 'Старий Луцьк' у Суперлізі Favbet

У середу, 22 листопада, у чемпіонаті України з баскетболу відбувся черговий поєдинок у Суперлізі Favbet. Столичний "Київ-Баскет" у черкаському баблі здобув перемогу над "Старим Луцьком" з рахунком 90:66.

Відео дня

Враховуючи відсутність через травми чотирьох гравців Київ-Баскета, в тому числі двох американських легіонерів, в матчі очікувалась інтрига, але Старий Луцьк дуже невдало почав гру – 5 втрат за першу чверть, постійно лучани позволяли підбирати м’яч під своїм кошиком і як результат 28:15 після десятихвилинки. Зі своїх 28 очок Київ-Баскет 9 очок набрав після втрат і 13 – це очки другого шансу.

В другій чверті в першу чергу за рахунок 4 з 5 точних три очкових Прозапаса Старий Луцьк тримався в грі і навіть скорочував своє відставання, але загалом Київ-Баскет спокійно втримував комфортну для себе перевагу. Сама десятихвилинка виявилась доволі результативною і завершилась внічию 26:26.

Після великої перерви результативність команд впала, але підопічні Володимира Холопова продовжували контролювати гру і впевнено її виграли.

У переможців два гравці оформили дабл-дабл – Марканіс Хаймон став найрезультативнішим в команді з 21 очком та 10 підбираннями, а Вадим Заплотинський набрав 17 очок, зробив 13 підбирань, 4 передачі та 4 блок-шота. Відзначимо також Ігоря Стародуба, який провів весь матч без замін, набравши 12 очок, зробивши 6 підбирань, 9 передач та 4 перехоплення.

У Старого Луцька найрезультативнішим став Олександр Прозапас, який набрав 16 очок.

Таким чином, Київ-Баскет піднявся на проміжне четверте місце з 6 перемогами в 10 іграх. У Старого Луцька це шоста поразка в 9 іграх – завтра команда Володимра Журжія зіграє проти Черкаських Мавп.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Старий Луцьк — Київ-Баскет 66:90 (15:28, 26:26, 10:16, 15:20)

Старий Луцьк: Мусієнко 9, Коровяков 2, Коцько 7 + 5 підбирань, Дюпін 0, Томас 13 + 9 підбирань – старт; Прозапас 16, Бедлінський 10, Марків 5, Глушко 2, Алтухов 2, Панфілов 0

Київ-Баскет: Хаймон 21 + 10 підбирань, Стародуб 12 + 6 підбирань + 9 передач + 4 перехоплення – 6 втрат, Ожегов 8 + 8 підбирань, Іванов 12, Заплотинський 17 + 13 підбирант + 4 блок-шота – 5 втрат – старт; Юрченко 14, Когут 6, Стецюра 0.