"Київ-Баскет" виграв у "Запоріжжя" битву за третє місце у Суперлізі Favbet

1,0 т.
'Київ-Баскет' виграв у 'Запоріжжя' битву за третє місце у Суперлізі Favbet

У неділю, 17 березня, у чемпіонаті України з баскетболу проходять чергові матчі регулярного сезону Суперліги Favbet. У столичному баблі "Київ-Баскет" здобув перемогу над "Запоріжжям" із рахунком 77:65.

Ця перемога дозволила Київ-Баскету обійти Запоріжжя в турнірній таблиці, маючи перевагу за особистими зустрічами при рівній кількості перемог та поразок.

Що до перебігу матчу, то Київ-Баскет більшість часу був попереду, але в перших трьох чвертях Запоріжжя не відпускало суперника більше, ніж на 6 очок і тричі запоріжці виходили вперед. Ключовою стала четверта чверть, яку Київ-Баскет виграв 22:14, вперше в матчі довівши свою перевагу до двозначної і втримавши її.

У господарів Павло Буренко набрав рекордні в кар’єрі 35 очок, додавши до низх 8 пілбирань. Вадим Заплотинський відзначився 9 очками, 8 підбираннями та 8 блок-шотами, а Брентлі Байнум набрав 16 очок. У Запоріжжя найрезультативнішим з 16 очками став Максим Нікітін.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет — Запоріжжя 77:65 (21:16, 16:22, 18:13, 22:14)

Київ-Баскет: Кошеватський 10 + 6 підбирань + 5 передач, Когут 2, Буренко 35 + 8 підбирань – 5 втрат, Заплотинський 9 + 8 підбирань, Байнум 16 + 6 підбирань – старт; Зайцев 5, Скіра 0, Юрченко 0, Кісільчук 0, Стародуб 0, Фреш-Стаханов 0

Запоріжжя: Биков 14, Хохоник 12 + 9 передач, Нікітін 16 + 6 підбирань, Кабанов 6, Морозов 11 + 5 підбирань – старт; Джеріхов 3, Холод 3, Буц 0, Покоєнко 0, Величко 0, Дмитренко 0