Головний конкурент голкіпера збірної України у "Реалі" зганьбився у матчі за Суперкубок Іспанії. Відео

56,9 т.
Головний конкурент голкіпера збірної України у 'Реалі' зганьбився у матчі за Суперкубок Іспанії. Відео

Воротар мадридського "Реала" Кепа Аррісабалага пропустив безглуздий гол у матчі за Суперкубок Іспанії проти земляків з "Атлетіко". Голкіпер, який є головним конкурентом українця Андрія Луніна за місце у стартовому складі королівського клубу, невдало зіграв на виході.

На 78-й хвилині Кепа, намагаючись перехопити навіс вийшов із воріт, де зіткнувся з форвардом Альваро Моратою.

Внаслідок зіткнення іспанський голкіпер випустив м'яч із рук, той відскочив йому в ногу, потім потрапив до Антоніо Рюдігера і вже від тулуба захисника "Реала" влетів у рамку.

Кепа разом із одноклубникам спробував апелювати до головного арбітра Хав'єра Альберола Рохаса, але той відмовився змінювати своє рішення, зарахувавши взяття воріт.

Після цього рахунок став 3:2 на користь "Атлетіко", проте переможним цей гол не виявився. На 85-й хвилині Даніель Карвахваль відновив рівновагу, перевівши гру в екстратайми.

У другому додатковому таймі Хоселу ударом головою за допомогою рикошету від газону здобув перемогу для своєї команди. На останніх секундах Брайм Діас забив 5-й гол. Підсумок: 5:3 на користь "Реалу".

Нагадаємо, що 24-річний воротар збірної України Андрій Лунін перейшов у "Реал" із луганської "Зорі" у липні 2018 року за 3,5 млн євро. З того часу виступав в орендах у "Леганесі", "Реалі Вальядолід" та "Реалі Ов'єдо".

Цього сезону після травми основного голкіпера "Реала" Кепи Аррісбалагі посів місце у воротах, зігравши вже в 10 поєдинків. У п'яти з них Андрій відстояв на нуль.

Анчелотті спочатку хотів розподілити ігровий час у другій половині сезону між українцем та його конкурентом, але в останній момент вирішив довіритися Луніну.

Як повідомляв OBOZ.UA, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що до Андрія Луніна виявляють інтерес два клуби англійської Прем'єр-ліги.