Футболіст збірної України став одним із авторів гучної сенсації в АПЛ. Відео

66,3 т.

Український захисник "Борнмута" Ілля Забарний допоміг своїй команді в 16-му турі англійської Прем'єр-ліги здобути сенсаційну гостьову перемогу над "Манчестер Юнайтед" (3:0). 21-річний футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та провів блискучий матч.

Вже на 28-й хвилині Ілля міг відзначитися першим забитим м'ячем за свій клуб, але його удар головою виявився неточним. Круглий снаряд пролетів поряд із штангою.

Ілля з одноклубниками повністю домінували на полі та українець став творцем другого голу. На 69-й хвилині Забарний перехопив м'яч на своїй половині поля і видав передачу, після якої Маркус Таверньє віддав на Філіп Біллінга і датський хавбек зробив рахунок 2:0.

Ця перемога дозволила "Борнмуту" піднятися на 13-те місце. "Манчестер Юнайтед" іде шостим.

Як повідомляв OBOZ.UA, кілька днів тому Ілля Забарний вразив мережу "видатним сейвом" в АПЛ.

Зазначимо, що це не вперше, коли Забарний відзначається фантастичним сейвом. У липні цього року в товариському матчі проти "Саутгемптона" український футболіст з воїми змусив схопитися за голову гравців команди суперника.

Нагадаємо, що Забарний перейшов із "Динамо" до "Борнмута" 31 січня 2023-го. З того моменту провів за англійський клуб 18 матчів, зігравши загалом 1620 хвилин, отримавши три жовті картки і не відзначившись результативними діями.