Футболіст збірної України отримав важкий удар та не зміг продовжити матч в Англії. Відео

35,4 т.

Український захисник "Евертона" Віталій Миколенко отримав травму у 34-му турі чемпіонату Англії у Прем'єр-лізі. 24-річний футболіст збірної України не зміг дограти поєдинок проти "Ліверпуля" (2:0).

На 41-й хвилині за рахунку 1:0 на користь "Евертона" українця вдарив позаду Дарвін Нуньєс. Миколенко невдало приземлився, після чого кілька хвилин не зміг підвестися, корчучись від болю.

Після того, як українському футболісту надали допомогу та знеболили пошкоджене місце, він зміг дограти тайм, проте на другу половину не вийшов. Замість Миколенка на полі з'явився Ешлі Янг.

Як повідомляв OBOZ.UA, 3 квітня Миколенко став одним із головних героїв матчу 31-го туру АПЛ. Віталій врятував свою команду від вірного гола у гостьовому поєдинку проти "Ньюкасл Юнайтед" (1:1).