Драматична розв'язка! Півфінал чемпіонату світу з хокею завершився гучною сенсацією. Відео

1 хвилина
14,7 т.

Збірна Канади з хокею, яка є чинним чемпіоном світу, сенсаційно не вийшла у фінал мундіалю-2024. У півфінальній зустрічі підопічні Андре Туріньї у серії післяматчевих булітів поступилися команді Швейцарії. Основний час завершився з рахунком 2:2.

Відео дня

Канадці від самого початку вийшли на кригу розібраними, повністю віддавши ініціативу супернику. У першому періоді з інтервалом у 4 хвилини швейцарці реалізували більшість, повівши в рахунку 2:0.

За 6-хвилин до закінчення другої 20-хвилинки канадці скоротили відставання, а на 58-й хвилині матчу Джон Таварес реалізував чисельну перевагу та перевів зустріч до овертайму.

У додатковій п'ятихвилинці глядачі закинутих шайб не побачили, незважаючи на те, що через порушення чисельності складу Швейцарія грала 2 хвилини у більшості.

Долю путівки у фінал вирішила серія булітів, де впевненіше себе виявила 7-а збірна у світовому рейтингу IIHF. Для Швейцарії це стане першим фіналом на ЧС із 2018 року. У своїй історії "червоно-білі" ніколи не вигравали "золото" чемпіонату світу.

Канада - Швейцарія - 2:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)

0:1 – 15 Фіала (Леффель, Андрігетто)

0:2 – 17 Нідеррайтер (Йосі, Фіала)

1:2 – 34 Танев (Зеллвегер, Дюбуа)

2:2 – 57 Таварес (Бедард, Пауер)

Фінальний матч заплановано на 26 травня. Суперником Швейцарії будуть господарі першості Чехії. Вже стало відомо, де в Україні можна буде переглянути фінал чемпіонату світу з хокею.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!