"Динамо" видало фантастичний матч, забивши 5 голів за 23 хвилини. Відео

1 хвилина
9,9 т.
'Динамо' видало фантастичний матч, забивши 5 голів за 23 хвилини. Відео

Київське "Динамо" у 27-му турі Прем'єр-ліги України впевнено обіграло "Колос" з Ковалівки (село у Білоцерківському районі Київської області). Матч у столиці на стадіоні ім. Лобановського завершився з рахунком 5:0.

Після бляклого першого тайму, де господарі більше мучилися, аніж грали, глядачі стали свідками справжнього розгрому.

З інтервалом о 23-й хвилині підопічні Олександра Шовковського п'ять разів розписалися у воротах Фесюна.

Ця перемога дозволила київській команді набрати 63 очки і впритул наблизитися до "Шахтаря". "Гірники" з 64 пунктами лідирують у турнірній таблиці, але мають гру у запасі. 11 травня "Шахтар" та "Динамо" зустрінуться очно у 28-му турі.

Як повідомляв OBOZ.UA, 1 травня київське "Динамо" здобуло не найпростішу перемогу (3:0) над рівненським "Вересом" у перенесеному матчі п'ятого туру розіграшу УПЛ.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!