Чвертьфінал ЧС із хокею завершився драмою. Відео

345,2 т.

Збірна Фінляндії драматично програла команді Швеції на чемпіонаті світу з хокею, який у ці дні проходить у чеських Празі та Остраві. Суомі вважалися аутсайдерами протистояння, але поступилися лише овертаймі, коли суперник перебував у більшості, – 1:2.

Як і очікувалося, фіни зробили ставку на в'язкий та силовий хокей. Вони намагалися не дати шведській команді розбігтися та отримати вільні зони. Саме тому за перші 40 хвилин зустрічі вболівальники так і не побачили закинутих шайб. Більше того, гольових моментів теж була мінімальна кількість – суперники по одному разу влучили в штанги воріт.

Відео дня

У третьому періоді тиск шведів зменшився і фінам вдалося відсунути гру від своїх воріт. Проте за п'ять хвилин до фінальної сирени суомі пропустили кистьовий кидок захисника суперників Расмуса Даліна, який поклав шайбу в дальній кут.

Тренер збірної Фінляндії пішов на крайні заходи, знявши голкіпера, і за 58 секунд до кінця основного часу форвард Ханнес Бьорнінен зрівняв рахунок. Доля путівки до півфіналу вирішувалася у додатковій 10-хвилинці у форматі три на три. Вирішальним виявилося вилучення у складі фінів, яким шведи скористалися за 55 секунд.

Таким чином, "жовто-сині" вийшли до наступного етапу плей-оф і посперечаються за путівку у вирішальний матч ЧС з господарями чехами.

Як повідомляв OBOZ.UA, на чемпіонаті світу з хокею стався інцидент із прапором України.