"Будівельник" здобув непросту перемогу над "Запоріжжям" у Суперлізі Favbet

603
'Будівельник' здобув непросту перемогу над 'Запоріжжям' у Суперлізі Favbet

У середу, 5 грудня, відбулися чергові поєдинки у чемпіонаті України з баскетболу у Суперлізі Favbet. Столичний "Будівельник" здобув другу перемогу у баблі у Дніпрі, обігравши Запоріжжя 65:74.

Відео дня

Гра через повітряну тривогу розпочалась на 40 хвилин пізніше, ще й в другій чверті командам прийшлось перерватись і спуститись до укриття. Все це мало вплив на хід гри. Якщо спочатку Будівельник заволодів ініціативою і став поступово став нарощувати перевагу, то після вимушеної перерви Запоріжжя вирівняло гру і на велику перерву навіть пішов лідером 39:34.

В третій чверті лідер змінювався вісім разів, але жодній з команд не вдавалось захопити ініціативу, але на кінцівку сил у Запоріжжя не вистачило – позначилось те, що лідери грали фактично без замін.

Вирішальним стави ривок Будівельника 7:0 в середині четвертої чверті. Здобуту перевагу кияни впевнено на досвіді втримали, вигравши другий матч поспіль за два дні у Дніпрі і наздогнавши Дніпро за кількістю перемог в чемпіонаті. Щоправда, Дніпро провів на дві гри менше.

Найрезультативнішим у Будівельника став Володимир Конєв, який набрав 17 очок. Він та Павло Буренко були близькі до дабл-даблу, а Максим Сандул оформив дабл-дабл з 10 очками та 12 підбираннями.

У Запоріжжя дабл-дабл зробив Олександр Сізов – 17 очок та 10 підбирань. Відзначимо Андрія Хохоника, який віддав 13 результативних передач, повторивши рекорд сезону.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Запоріжжя  — Будівельник 65:74 (15:21, 24:13, 18:21, 8:19)

Запоріжжя: Биков 3, Хохоник 7 + 13 передач – 6 втрат, Сізов 17 + 10 підбирань, Буц 14 + 8 підбирань, Морозов 18 + 7 підбирань – старт; Холод 4, Липовцев 2, Величко 0, Дмитренко 0.

Будівельник: Зайцев 10, Кольченко 7, Буренко 14 + 9 передач, Конєв 17 + 9 підбирань + 5 передач, Сандул 10 + 12 підбирань – старт; Нікітін 8, Кабанов 5, Кошеватський 3