П'ять голів та 10 карток. "Барселона" – ПСЖ: хроніка та результат чвертьфіналу Ліги чемпіонів

6 хвилин
21,9 т.
П'ять голів та 10 карток. 'Барселона' – ПСЖ: хроніка та результат чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Каталонська "Барселона" і французький "Парі Сен-Жермен" у вівторок, 16 квітня, зіграли у чвертьфінальному поєдинку у відповідь Ліги чемпіонів. Команди двох легенд іспанського клубу – Хаві та Луїса Енріке – визначили учасника наступного раунду плей-оф турніру.

Гра приймав олімпійський стадіон "Монжуїк". OBOZ.UA вів онлайн-трансляцію матчу "Барселона" – ПСЖ.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "БАРСЕЛОНА" – ПСЖ

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Матч-відповідь

Перший матч – 3:2

Барселона, стадіон "Монжуїк"

Головний арбітр: Іштван Ковач (Румунія), арбітр VAR: Марко Фрітц (Німеччина)

"Барселона" (Іспанія) – "Парі Сен-Жермен" (Париж, Франція) – 1:4

Голи: Рафінья, 13 – Дембеле, 40, Вітінья, 54, Мбаппе, 61, з пенальті, 89

На 29-й хвилині вилучено Араухо ("Барселона", фол останньої надії)

_______________________________________

90+8. Все. Рефері закінчує цю гру. ПСЖ йде до півфіналу, де зіграє із "Боруссією".

90+6. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Фермін Лопес ще сфолив у центрі.

90+7. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Рафінья щось із лайнсменом не поділив.

90+5. Знову ПСЖ виграє у столиці Каталонії 4:1. Як і в лютому 2021-го...

90+3. Тер Стеген знову бере удар Мбаппе. Метрів з 22-х.

90+3. "Боруссія" виходить до півфіналу. Обидва іспанські клуби сьогодні у прольоті.

90. Сім хвилин рефері додав.

89. 1:4!!! Все. Закривають гру гості. Втік ПСЖ у контратаку. Мбаппе пробив – тер Стеген потягнув. Асенсіо добив – тер Стеген потягнув. А потім Кубарсі вибив м'яч знову на Мбаппе, який із п'яти метрів відправив м'яч у ціль.

86. Пішли навіси до воріт ПСЖ.

85. Доннарумма пролетів повз м'яч після навісу зі штрафного. Але Левандовські в офсайді був.

82. ЗАМІНИ. Фелікс та Фермін Лопес у грі. Пішли Канселу та де Йонг.

80. ЗАМІНА. Заїр-Емері виходить, Угарте виходить.

80. Енріке зараз опорника випускатиме.

78. Рафінья класно прорвався до володінь Доннарумми, але вирішив пробити в дальній, а не прострелити.

77. ЗАМІНА. Марко Асенсіо та Лі Кан Ін замість Берколя та Фабіана Руїса з'явилися.

75. Так. Французи м'яч віддають супернику зараз.

73. Момент! Левандовскі пробив із 20 метрів, Доннарумма відбив перед собою, але на добивання господарі не встигли.

71. "Боруссія" та "Атлетико" теж нехилу бійку видають. Там уже шість голів накидали команди одна одній – 4:2 ведуть господарі та 5:4 за сумою двох матчів на користь німців.

70. "Барсі" потрібен лише один м'яч для овертайму.

67. Так, там ще когось встиг суддя вилучити з лави господарів.

66. Ось це емоції дикі у нас.

65. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Гюндоган за емоції отримав.

64. Гюндоган падає у чужому штрафному. Арбітр пенальті не бачить.

62. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Маркіньос вставив Левандовські.

62. ЗАМІНА. Ферран Торрес змінив Педрі.

61. 1:3! Мбаппе підійшов до "точки" і впевнено переграв Тер Стегена. Німецький воротар вгадав напрямок, але м'яч пішов вище рук.

59. Пенальті у ворота "Барселони"! Збили Дембеле.

56. ВИЛУЧЕННЯ. Хаві голосно обурювався та отримав червону.

55. Відповідь від господарів! Гюндоган з меж штрафного майданчика б'є. У штангу.

54. 1:2! Виходить уперед ПСЖ. Розіграли кутовий гості, довели м'яч до Вітіньї, якого проґавили опорники каталонців. Бразилець метрів з 23-х уклав точно у дальній кут.

54. Навис над воротами тер Стегена ПСЖ.

52. Момент! Фабіана Руїса вивели на удар, але він з кута воротарського майданчика не влучив у дальній кут.

50. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Левандовські ліктем зіграв проти Ернандеса.

49. Ух! Тер Стеген ледь не помилився. Хакімі пробив, а німецький воротар відбив мало не плечем.

48. Судді не помітили, що Мбаппе кутовий заробив і дали від воріт.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! "Барса" ввела м'яч у гру.

23:04. Повертаємось до Барселони.

23:00. За ударами у нас 2-11. За влученнями у площину 1-2.

22:52. ПЕРЕРВА.

45+5. Свистить рефері.

45+1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Фабіан Руїс за суперечки з рефері отримав.

44. Каталонці намагаються вистояти до перерви.

43. Вітінья пробив над воротами з 22 метрів.

40. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мбаппе теж своє отримав.

40. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мартінес щось із Мбаппе не поділив після голу.

40. 1:1! Забиває Дембеле. Після прострілу Берколя ледь Усман сітку не порвав, замикаючи дальню штангу метрів із шести!

37. Жорстко зараз притиснута "Барса" до своїх воріт.

35. Левандовські на газоні. Отримав в обличчя від суперника.

33. ЗАМІНА. Все ж є вихід Мартінеса замість Ямала.

33. Хаві поки замін не робить.

32. Ух! Дембеле зі штрафного пробив над дев'яткою.

29. ВИЛУЧЕННЯ! Араухо не встиг за Берколя і притримав його буквально на вході до штрафного майданчика. А був вихід віч-на-віч...

28. Тер Стеген! Тягне удар Мбаппе метрів з 11!

25. Дембеле хотів прямим ударом з кутового забити. Але влучив у сітку із зовнішнього боку.

22. У гостей поки що попереду жодного шансу.

20. Ух! Другий підхід господарів завершується ударом Левандовські з 12 метрів трохи вище поперечини.

19. Дембеле настав на ногу Кубарсі. Ігровий момент чисто.

17. Мбаппе дуже невдало пробив головою.

15. Парижу треба забивати щонайменше двічі.

13. 1:0!!! З першого ж удару у нас гол у матчі! Ямал розхитав Мендеша, увірвався до штрафного майданчика і прострелив. М'яч від ноги Рафіньї залетів у ближній кут воріт Доннарумми.

12. "Барса" намагається збити натиск гостей.

11. Де Йонг порушив у центрі поля. Поки що багато боротьби у нас.

7. Дембеле жорстко освистують. Ексгравця "Барси", зрозуміло, не дуже люблять фанати.

5. Дуже високий пресинг намагається включати команду з Парижа.

4. Атака ПСЖ завершилася фолом гостей чужій половині поля.

2. Мбаппе падає перед чужим штрафним. Без фолу.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! ПСЖ розіграв із центру поля.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімн ЛЧ звучить. Освистав його стадіон.

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готове до старту гри.

25 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У Франції побоюються півзахисту каталонців. Легендарний Давид Жінола особливо відзначає вихід Педрі.

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Фанати Парижа також готові.

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На розминку футболісти виходять.

65 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади є. Кубарсі у центрі оборони у "Барселони". У французів повертається Хакімі.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. З цікавого: каталонців у неділю зіграють Ель-класіко з "Реалом".

80 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. ПСЖ сьогодні у білому зіграє. Роздягальня вже готова.

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на стадіоні вже.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. До речі, ПСЖ у вихідні не грав, а цілеспрямовано готувався до поєдинку. А ось "Барса" у суботу мінімально виграла у Кадісі.

150 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Фани каталонців розспівуються.

180 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. На сайті УЄФА у голосуванні 74% читачів упевнені у перемозі "Барси".

6 ГОДИН ДО МАТЧУ. У паралельній грі у Дортмунді "Боруссія" приймає мадридський "Атлетико" після поразки 1:2. Тут Україні варто підтримати іспанців. В разі їхнього проходу донецький "Шахтар" на 99% отримає мето у групі ЛЧ наступного сезону, якщо виграє УПЛ.

10 ГОДИН ДО МАТЧУ. У "Барси" дві втрати через дискваліфікації – не зіграють Серхі Роберто та Крістіансен. У ПСЖ у цьому плані все чисто.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. У Барселоні сьогодні буде зіграно черговий матч у протистоянні однойменної команди та ПСЖ.

У першій зустрічі каталонці здивували багатьох та виграли з рахунком 3:2. При цьому під час зустрічі іспанці спочатку вели в рахунку, а потім поступалися 1:2.

Парижани лише один раз у своїй історії вигравали у "Барси" у гостях. 2021 року на "Камп Ноу" вони рознесли суперника 4:1 і вийшли до чвертьфіналу ЛЧ.

Як повідомляв OBOZ.UA, суперкомп'ютер Opta оновив прогноз на переможця Ліги чемпіонів, суттєво збільшивши шанси "Барселони".