![Олександр Кірш](https://i.obozrevatel.com/person/2019/6/1/51566a31-7c19-4897-8c71-3825bdd493cb.jpeg?size=100x100)
Блог | Україні терміново потрібні декілька щирих трампістів
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Україні терміново потрібні декілька щирих трампістів](https://i.obozrevatel.com/news/2024/4/11/tramp32c1d97f1fec39f3ca702f905b80398f1200x675.jpg?size=1944x924)
На двох останніх президентських виборах у США українській владі не вдавалося вгадати з майбутнім президентом, тобто ставили не на тих, що потім спричиняло певні, м’яко кажучи, незручності.
Зараз вибір офіційної України всім відомий, і в ситуації 50 на 50 це дуже небезпечно. Тому нам потрібні неофіційні, але гучні трампісти, які можуть за потреби набути офіційний статус, тобто влада у разі перемоги Трампа цих персон немов би включить-активує.
Зрозуміло, що "трампувати" можна у різний спосіб. Чи то за схемою "краще старий ідіот, ніж старий бовдур", чи то трохи серйозніше. Вважаю, що треба саме серйозніше.
Тоді відповідні медіаперсони із "трампістським" стажем хоча б у півроку, якщо переможе Трамп, не тільки стануть гучномовцями від влади, але можуть навіть отримати певні дипломатичні посади.
Трампістів треба терміново вирощувати — бажано з тих, хто Трампові дійсно співчуває. Й нехай ці "три трампісти, три веселих друга" критикують Байдена за недостатню підтримку України, так би мовити, з позицій Трампа: а от він би допоміг, а от він би надав, а от він не боягуз, а от він рішучий, а от він прийде — й буде Україні щастя…
Тільки треба поквапитись. В листопаді виявиться запізно. "Запіздалі" (як кажуть деякі депутати) трампісти вже не допоможуть, готувати їх і демонструвати світові слід безпосередньо зараз — негайно.