"Потрійний тріпл": Болт взяв на Іграх у Ріо третє золото

2,5 т.
'Потрійний тріпл': Болт взяв на Іграх у Ріо третє золото

Спринтер з Ямайки Усейн Болт у складі збірної своєї країни виграв на Олімпіаді-2016 у бразильському Ріо-де-Жанейро естафету 4x100 м та став дев'ятиразовим олімпійським чемпіоном. Час переможців Болта, Асафа Пауелла, Йоханна Блейка та Нікеля Ашміда - 37,25 с.

Друге місце в естафеті здобула збірна Японії, третє - команда Канади.

Таким чином Усейн Болт здобув по три золоті медалі на трьох олімпійських іграх поспіль - у бігу на 100 та 200 метрів, а також у естафеті 4x100 метрів. Він став першим в історії атлетом, який зумів виграти золото у цих дисциплінах на трьох Олімпіадах поспіль.

Утім, після свого другого золота на Іграх у Ріо, яке він здобув на дистанції 200 м, Болт зізнався, що не дуже задоволений часом, який він показав під час забігу - 19:78. Він зауважив, що залишився далеким від світового рекорду - 19:19, який він сам і встановив у 2009 році. "Я і моє тіло старішаємо. Особисто я думаю, що це була моя остання 200-метрівка, проте мій тренер може змусити мене передумати", - сказав спортсмен.