В Одесі з'явилася кримінальна пам'ятка: фото
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![В Одесі з'явилася кримінальна пам'ятка: фото](https://i.obozrevatel.com/2018/12/3/4746322611622989639466456199140999436959744n.jpg?size=1944x924)
В Одесі з'явилася нова визначна пам'ятка. Жителі міста все частіше відвідують непопулярний пляж, щоб подивитися на буксир контрабандистів.
Буксир "Паралель", який зазнав аварії за 15 миль від Одеси, тягнув у бік Скадовська баржу з вантажем цигарок різних марок. Про це на своїй сторінці у Facebook написав громадський працівник Владислав Сердюк.
Читайте: В Одесі стартувало масштабне святкування Хануки: фото і відео
"Із появою там буксира контрабандистів почалося поломництво. Люди йдуть самі, парами і сім'ями, йдуть молодята для фото на фоні "летючого голландця" і гості з далекого зарубіжжя. Я б на місці прикордонників уже брав би плату за перегляд", — йдеться у повідомленні.
Як раніше писав OBOZREVATEL, в Одесі шторм завдав чималої шкоди міським пляжам. Зокрема, один із пляжів на 16-й станції Фонтану буквально змило хвилями.