Примус голосувати за винагороду на Донеччині: ''чи був взагалі хлопчик''?

Примус голосувати за винагороду на Донеччині: ''чи був взагалі хлопчик''?

Відео нібито "профілактичної бесіди"… начебто з "педагогічним колективом"… немовби у "школі Донеччини" активно шириться інтернетом.

Видео дня

Прикро, але навіть одне відоме видання розмістило його на своїй інтернет-сторінці. Перевірити "чи був взагалі хлопчик" журналісти одного з найавторитетніших (донедавна!) видань не спромоглися, хоч навіть побіжний перегляд цього "ролика" дає усі підстави вважати його дешевою постановкою - із завченими репліками акторів та поганими декораціями.

Але вважаю за потрібне не обмежуватися "побіжним" переглядом, а детально і ретельно вивчити це відео - відповідне звернення передаю до правоохоронних органів. Хай вони дадуть свою чітку неупереджену оцінку.

Окремо хочу сказати тим, хто є на цьому відео: ви можете звернутися до мене напряму. Якщо ви дійсно "вчителі однієї з шкіл на Донеччині" і вас "примушували голосувати за винагороду за одного з кандидатів", то я розберуся у цьому особисто і зроблю все, щоб винні були покарані.

Не треба боятися відкрито відстоювати свої права. Боятися треба протиправних дій. А розповсюдження неправдивої інформації, до речі, саме цим і є.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...