Западные "эксперты" играют на руку Кремлю

2 минуты
19,3 т.
Западные 'эксперты' играют на руку Кремлю

Интересный материал недавно увидел. В Центре противодействия дезинформации систематизировали западных спикеров, которые "случайно" рассказывают тезисы, очень выгодные кремлю.

Видео дня

Список достаточно интересен и не лишен известных фамилий.

В основном все они рассказывают несколько неприхотливых историй.

Первая по популярности - НАТО ("Запад", США) "спровоцировали" несчастного путина расширением Североатлантического альянса, и тот, защищаясь, напал на Украину.

Далее текст на языке оригинала.

Не знаю, як можна серйозно розказувати таке зараз. У таких людей можна запитати лише наступне:

– це через "переляк" від НАТО російська влада формувала "рострільні списки" по всій України з людей, яких треба винищити?

– фільтраційні табори, викрадення цивільних – це частина протидії інфраструктурі НАТО?

– це через "страх НАТО" росіяни на окупованих територіях винищують українську символіку, забороняють все українське і палять українські книжки?

Ну і зрештою. Якщо бункерний дід так боїться НАТО, чого його не сильно хвилював вступ до нього Швеції і Фінляндії, що суттєво наблизило "ворога" до стратегічних позицій на території самої росії?

Але "поважні" експерти продовжують грати свою "шарманку".

Наступна топ-тема – зброя для України. Різні "експерти" розказують світу, що не треба давати сучасні озброєння Україні, бо вона "все одно програє", вона "не зможе розпорядитися", вона "віддасть зброю терористам" і т.д.

Показово, що саме ця тема зараз набувє розголосу.

Це навіть змушує давати офіційні відповіді.

Цього тижня Пентагон, Держдеп США, НАТО виступили з заявами, основний сенс яких простий – вони не сумніваються, що передана Україні західна зброя використовується лише за прямим призначенням.

А у виданні Politico вийшла публікація, з якої слідує, що навіть у Републіканській партії США не в захваті від активності головного американського драйвера "ревізії зброї для України" В. Спартц. Також у матеріалі зазначається, що на конференції республіканців Палати представників були широко поширені побоювання, що позиція Спартц зашкодить американсько-українським відносинам у найгірший можливий момент, й що нею маніпулюють сили, які прагнуть послабити альянс західних країн.

Показово, що російські телеграм-помийки зараз теж заряджені виключно на тему західної зброї, але під іншим дещо кутом. Їхня задача – показати своїм читачам, що все не так страшно, тому там ледь не щоденно виходять публікації, як "рядовий Іван Іванов з автомата підбив два HIMASRа, а третій – "продали" українські військові.

Таких публікацій там дуже багато, що повною мірою відображає панічні настрої серед агресорів. Що ж, ці настрої мають лише посилюватися.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...