УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Тищенко
Николай Тищенко
ресторатор, внефракционный нардеп

Блог | Обыски у Витренко: наказание станет показательным для всех государственных чиновников

Обыски у Витренко: наказание станет показательным для всех государственных чиновников

Сьогодні цілий день на адресах пов'язанних з одіозним екс.керівником НАК Нафтогаз Юрієм Вітренком, правоохоронці проводять обшуки. Стимулом до активізації слідчих дій щодо Вітренко стали мої депутатські запити.

Видео дня

Україна правова держава, вирок у нас виносить суд. Однак наявної у мене і у відкритому доступі інформації достатньо для того, щоб попросити Вітренко відповісти за цілу низку абсурдних рішень, які коштували державі Україна сотні мільйонів гривень.

Зв'язок Вітренко з бізнесменом Адамовським та величезні гроші відправлені на афілійовані з ним кампанії, за оренду офісних приміщень - це злочин у воюючій країні! За наявності у НАК Нафтогаз кількох будівель у власності, у самому центрі Києві, платежі надіслані Вітренко Адамовському мають усі ознаки корупційних дій. Чекаю від правоохоронців аналізу цього епізоду та ще понад двох десятки інших. Всі будівлі на які Вітренко витратив державні гроші на даний момент заарештовані і сподіваюся, скоро будуть передані в АРМУ.

Мені вже вдалося домогтися відставки Вітренко, тепер домагаємося покарання, воно стане показовим для всіх державних чиновників.

Докладу максимальних зусиль для:

– Притягнення до кримінальної відповідальності Вітренко!

- Закриття для Вітренко можливості покинути Україну!

- Публічне закріплення за Вітренком статусу PEP!

За холод у будинках українців Вітренко несе не меншу відповідальність, ніж Путін.

Внутрішні вороги посилюють зовнішніх.

Наводимо лад!

Слава Україні!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...