newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Татуся Бо
Татуся Бо
Журналістка, автор-суржикописець

Блог | Государство решило добить вдов погибших? Что не так с законом о криоконсервации

Государство решило добить вдов погибших? Что не так с законом о криоконсервации

В минулому році я тішилась, що тема кріоконсервації сперми військовослужбовців вийшла із внутрячкових розмов і ручних процесів і перетвориться в закон, який гарантуватиме кріоконсервацію, та збереження.

Угу, бл*дь.

Закон, бл*дь. 

 Гарантували, к*рва.

З отакою умовою:

"3) у разі загибелі або визнання померлою в установленому порядку особи, репродуктивні клітини якої зберігаються, їх зберігання припиняється з подальшою утилізацією;"

Лінк.

Тобто навіть опції, що військовослужбовець сам висловлює згоду і бажання щоб після його сметрі його партнерка чи дружина, могла скористатися можливістю  народити дитину - немає .

Помогли, бл*дь. Попіклувалися. Краще б взагалі не лізли.

В колі моїх друзів і знайомих, щонайменше 4 пари скористалися послугою кріоконсервації, 2 пари прямо озвучили, що це на випадок, якщо чоловік загине. Я не уявляю як їм зараз усвідомлювати таку "турботу держави" і "медичні гарантії", бляха.

При цьому в ВР, чимало депутатів, які на фразі "демографічна ситуація" заливаються слізьми, слиною та іншими біологічними рідинами.

Я розумію, що слід убезпечити процес від ризиків. Нехай це будуть договори, заяви, купа паперів, які встановлюють добру волю, усвідомлення і згоду чоловіка. Але не позбавляйте жінок такої можливості.   

Держава і так достатньо над вдовами збиткується на кожному з етапів, не треба їх добивати ще й цим.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...