Піар-аси викрали Марію Бурмаку. (Оновлено)

Піар-аси викрали Марію Бурмаку. (Оновлено)

Прес-служба Марії Бурмаки повідомила, що співачка зникла в Єгипті. у преси почали виникати підозри, що її викрав який єгипетський шейх. З'вязок зі співачкою зник, а в аеропорт вона не прийшла. Як повідомляє прес-служба, група повернулась з Єгипту без співачки

Видео дня

"Наразі телефон Марії Бурмаки вимкнено. Якщо від співачки не надійде жодних новин впродовж найближчого часу, родичі і колеги мають намір оголосити Марію в розшук", - передає прес-служба Марії Бурмаки.

Територія А повідомляє, що Марія виступала в КПІ на День студента. А відкатати тур по Єгипту за 4 дні малоймовірно, тим паче, що повернутись треба було 20-го, а День студента 17-го. Журналісти зателефонували в офіс співачки, де їм на питання „Де знаходиться зараз Марія?” незворушно відповіли, що співачка в Києві, і взагалі все ОК.

ОБОЗ отримав нову інформацію про долю Марії Бурмаки. Як повідомив Віталій Пастух, адміністратор співачки: "Сегодня ночью Мария позвонила. Ожидаем ее возвращения в ближайшие дни. Большое спасибо всем тем, кто оказался неравнодушным и предлагал свою помощь в поиске".

Сподіваємось, в подальшому заяви прес-служб наших співаків будуть менше схожі на поганий піар.