ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Корегування обласних програм розвитку потребує чіткого аналізу їх слабких та сильних сторін

225

<p>&lt;p&gt;Відповідно до плану роботи облради, який було затверджено під час 13-ої сесії, вивчення та оцінка роботи профільних департаментів, а також хід виконання обласних програм на засіданнях постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини є першочерговим завданням роботи комісії, яку я очолюю.

Наразі мною було підготовлено звернення до голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія з проханням дати відповідні доручення галузевим Департаментам облдержадміністрації подати звіти до постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини до 1 березня поточного року.

У зверненні існує ряд вимог до наданих звітів, в них має бути інформація щодо запланованих та фактичних обсягів роботи та джерел фінансування програми, виконання результативних показників в динаміці з початку дії програм. Окрім того, керівники департаментів повинні надати пояснювальну записку про роботу учасників бюджетної програми з її виконання, а у разі невиконання – обґрунтувати причини.

До першого березня планується розглянути програму про виконання програм роботи з обдарованою молоддю, розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області, комплексну програму &quot;Сільська школа&quot; та регіональної програми підготовки кваліфікованих робітників.

Вважаю, що проведення щорічних звітів керівниками профільних департаментів продемонструє слабкі та сильні сторони програм розвитку, на які виділяються кошти з обласного бюджету. Завдяки аналізу звітів при написанні та ухваленні програм у наступні роки ми матимемо можливість вносити корективи.

&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги