Збір підписів за арешт Медведчука до закону немає жодного відношення. Мабуть, це похідна форма від сміттєвої люстрації, яка була в перші місяці після революції. Але зараз, я так розумію, це жест відчаю. Насправді всі розуміють, що роль Медведчука деструктивна для України. Ще до революції метро рясніло його лозунгами про референдум і децентралізацію. Вони активізувалися й зараз. Взагалі, це довга гра і складова хитрого плану по остаточній дезінтеграції України.

Але для арешту мають бути докази його антидержавної діяльності. На скільки я знаю, їх нема. І враховуючи те, що Медведчук блискучий юрист і має досить сильну команду, таких доказів і не буде. Посадити Медведчука у в’язницю неможливо.

Колись наїхати на нього намагався Янукович через податкову. Але після того приїхав Путін. Перед зустріччю із Януковичем зустрівся із своїм кумом – Медведчуком. До Януковича спізнився. Це була демонстративна підтримка Медведчука.

Але я цілком розумію мотиви людей, які збирають підписи за його арешт. Просто не впевнений, що ці методи до чогось призведуть. Маю на увазі, що вони не усунуть Медведчука із політичного процесу. У сучасній українській політиці він має величезну вагу. Він же уповноважений представник Путіна і, на жаль, ми не знаємо його агентури в українському політикумі. Але я впевнений, що консолідовано із Медведчуком грають дуже багато людей. Причому, дуже високого рівня. Вони проявляться цього року і буде зрозуміло, хто на кого працює. Гра багатофакторна.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости