newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | "Обозреватель" виходить з рейтингової системи Liveinternet

'Обозреватель' виходить з рейтингової системи Liveinternet

Інтернет-видання "Обозреватель" виходить із моніторингової системи Liveinternet. Ми зняли лічильники цієї компанії, обіймаючи на той момент в медійному рейтингу перші місця: як за день, так за тиждень і за місяць.

Видео дня

Підстав для такого кроку більше ніж достатньо. По-перше, нам, виданню з патріотичними позиціями, дискомфортно перебувати в одній панелі з такими сайтами, як "Русская весна". Це ФСБшне інформаційне утворення дедалі глибше проникає в мізки частини українців, проте не означає, що з цим треба миритися. Принаймні, команда "Обозревателя" не має такого наміру.

По-друге, цей рейтинг сам по собі мотивує медіа до штучного завищення своїх позицій, в тому числі й за рахунок комерційних трафікогенераторів. Наприклад, у першій десятці Liveinternet деякі Інтернет-ресурси лише з одного такого генератора залучають до 25-40% відвідувачів, а часом - і понад 50%. Для довідки - на obozrevatel.com заходять з цього самого ресурсу 3-5% користувачів. Наша інформаційна команда докладає максимум зусиль для розвитку "Обозревателя", тому ми не збираємося купувати читачів, просто професійно робитимемо свою роботу.

Звертаємося до наших колег наслідувати приклад. Для ефективної роботи на рекламному ринку існує багато соціологічних панелей, аналітичних та рейтингових систем. Відсутність раніше згаданого інструментарію стримувала нас від виходу з Liveinternet, чимало рекламних агенцій апелювали до Liveinternet як до головного аналітичного сайту по українських інтернет-ЗМІ... Проте нині ринок готовий до сучасних підходів у медіаметриці. Тому пропонуємо працювати, а не мірятися самі знаєте чим.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...