Україні потрібна альтернатива Європейському Союзу

21.8тЧитать новость на украинском

Україна готова з першого дня ратифікувати підписану президентом Угоду про Асоціацію та підійти ближче до національного плану імплементації цією угоди, натомість цей процес відтерміновується суто з технічних причин, щодо Німеччини та Франції, фактично ці країни закликають Київ до обговорення з Росією питання реалізації Угоди і врегулювати мирним шляхом ситуацію на сході, а вже потім титани ЄС (Франція та Німеччина) готові будуть легалізувати Угоду між Україною та Євросоюзом.

Це шантаж, про який не бажає говорити ані президент, ані інші офіційні представники України, враховуючи дипломатичний тон та українську інтеграцію.

На мій погляд, Україна має вже зараз запропонувати Сполученим Штатам Америки розробити стратегічний документ про поглиблену та всеохоплюючу співпрацю між нашими країнами та підписати союзний договір. Саме цей документ надасть геополітичної ваги для України, а найголовніше, що цей документ наблизить Україну до реальної інтеграції. Так сталося, що вже сьогодні я не бачу в ЄС надійного партнера, натомість Україна має шукати запасний плацдарм, потужного союзника.

США теж мають інтерес такого союзу з Україною. Можливо, Україні варто переглянути свої геополітичні пріоритети? Думаю, над цим питанням слід подумати кожному з нас.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости